LTP Lubanie - Lech Dobre mecz juniorów młodszych

Aktualności

Juniorzy Starsi

• autor: karpiu1000, 2011-08-29 15:58

Pierwsza kolejka Juniorów Starszych za nami...

Dnia 28.08.2011r w Lubaniu odbyła się I kolejka Juniorów Starszych sezonu 2011/2012. Przeciwnikiem drużyny LTP był Start Radziejów. Od pierwszych minut zawodnicy z Lubania prowadzili grę starając się stworzyć sytuacje bramkowe. Wiele dośrodkowań z obu stron boiska nie przynosiły skutku. Drużyna gości stworzyła w pierwszej połowie kilka bardzo groźnych akcji ale nie zdołali pokonać naszego bramkarza. Drużyna z Lubania nadal próbowała. Wszystko zmieniło się w 25 minucie kiedy to idealne podanie od Gracjana Duszczaka otrzymał Damian Pawłoski który pokonał bramkarza gości. 1:0 dla LTP.  Goście wzięli sie do roboty ale nie mogli pokonać bramkarza. Do czasu. Przed przerwą drużyna LTP otrzymała prezent od przyjezdnych w postaci bramki. Piłka uderzona z 30m trafiła w samo okienko bramki. Do przerwy 1:1. W drugiej połowie znowu początek należał do gospodarzy. Znowu wiele akcji nieprzynoszących skutków. Około 60 minuty źle wybita piłka z bramki gospodarzy trafia prosto pod nogi napastnika Startu który bez problemu w akcji sam na sam pokonuje naszego bramkarza. 2:1 dla gości. Chwile Później w pole karne przeciwnika wpada Bartłomiej Makowski który zostaje sfaulowany dając tym samym karny dla drużyny LTP. Świetna okazja do odrobienia strat. Do uderzenia szykuje się Artur Rakoca który niestety marnuje jedenastkę. Później bardzo blisko wyrównania był Rafał Zając który uderzeniem z głowy posłał piłkę centymetry od bramki rywala. Do końca meczu obie drużyny próbowały stworzyć sytuacje bramkowe lecz nic nie wychodziło.

Drużyna LTP odniosła pierwszą porażkę choć niezasłużona. Miejmy nadzieje ze w przyszłych meczach będzie lepiej. Kolejne spotkanie już w sobotę 3 września. Drużyna z Lubania wybiera się Do Izbicy Kujawskiej aby tam powalczyć o pierwsze ligowe punkty. Życzymy powodzenia.